سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تور مسافرتی و گردشگری

فاینداتور مرجع جامع بانک تورهای مسافرتی داخلی و خارجی و اطلاعات سفر
نظر

 

تا به حال چندبار از اروپا گفتیم و قیمت تور اروپا و شرایط خرید تور ارزان اروپا را مرور کردیم اما اینبار می خواهم 25 دیدنی مشهور که مسافران اروپا اغلب از آنها دیدن می کنند را به شما عزیزان معرفی کنم.

وین

وین جادویی ترین شهر در اتریش است. این شهر است که تصاویری از زنان زیبایی پوشیدنی را که به والاستروسوس رقص می دهند، الهام می کند. این شهر است که در آن   Lippizaners سفید زیبا با دقیق در اطراف یک حلقه رقص. این جایی است که شما برای یک تکه شکلات چاکلت بخورید رژیم غذایی خود را کنار بگذارید. فراموش نکنید که به شهر قدیمی زیبا بروید، از قصر باروک شونبرنن، کلیسای سنت قرون وسطی قرون وسطی، کاخ هالببر امپراتوری و شاید حتی با اجرای معروف ویلای پسران وین بازدید کنید.

هورن سوئیس

مصر ممکن است اهرام خود داشته باشد، اما ایتالیا و سوئیس دارای هرم طبیعی خود هستند: Matterhorn. در ارتفاع 4،478 متر (14،692 فوت) بالا، این کوه معروف یکی از بالاترین در اروپا است. کوه چهار چهره دارد، هر یک به همان اندازه ناهموار است. این کوه افسانه ای پس از اولین صعود در سال 1865 از کوه نوردان محبوب بوده است؛ در طول تابستان 150 نفر در روز تلاش می کنند از آن صعود کنند. سیب زمینی های نیمه قیمتی ممکن است به همان اندازه خوشحال باشند که در کنار هم قرار گیرند و با احترام در قله نشستن بازی کنند و با ابرها بازی کنند.

دریاچه های کرواسی

دریاچه های Plitvice بسیار زیبا هستند، مقامات آنها را به یک پارک ملی تبدیل کردند. پلوتویچ Lakes در مرکز کرواسی واقع شده است که شامل 16 دریاچه است که بیش از یک میلیون بازدید کننده در سال جذب می کنند. دریاچه ها توسط جنگل های سرسبز احاطه شده و با آبشارها از یک دریاچه به سوی آبشارها متصل می شوند. دریاچه ها به دلیل تفاوت در ارتفاع، به دو بخش تقسیم می شوند: پایین و بالا. بهترین راه دیدن دریاچه ها راه رفتن است؛ در مسیر شما حتی ممکن است برخی از حیات وحش را ببینید.

بوداپست

هنگامی که مجارها در قرن نهم به سر می بردند، بوداپست شهر پیش ساخته بود. امروز، بوداپست پایتخت کشور و بزرگترین شهر است. در میان این دو رویداد، بوداپست توسط مغول ها و عثمانی ها، در میان دیگران حکمرانی شد. به عنوان یکی از زیباترین شهرهای اروپا شناخته می شود، بوداپست موزه هنرهای زیبا را با مجموعه ای از بیش از 100،000 آثار به فروش می رساند. اطمینان حاصل کنید که از مرکز شهر قدیمی با موزه های بسیاری، کلیساها، کاخ ها و ساختمان مجلس بازدید کنید.

لیسبون

پایتخت پرتغال لیسبون بر روی رودخانه تاگوس در امتداد ساحل اقیانوس اطلس قرار دارد. این مکان است که اکتشاف را تشویق می کند تا در قرن های 15، 16 و 17 به دور و در سراسر جهان سفر کند. یکی از چیزهایی که می خواهید ببینید، برج Belem، قلعه 16 قرن در شمال بانک تگزوس است. اگر شما به دنبال دیدگاه های خوب از لیسبون قدیمی هستید، به قلعه سائو جورج که به وسیله مورها ساخته شده است، به سرزمین ساحل بروید.

گولفوس

شما احتمالا نمی دانید بیش از حد بسیاری از افراد که به ایسلند شده اند. اما ممکن است ارزش سفر در آنجا برای دیدار از آبشارهای Gullfoss تماشایی باشد. گلفوس یکی از جاذبه های توریستی در ایسلند است که در جنوب ایسلند واقع شده است. گاهی اوقات تقریبا به نظر می رسد یخچالهای طبیعی، مناسب، شاید، از آنجا که توسط یک یخچال دار تغذیه می شود. آبشارها فقط پس از رودخانه Ölfusá به نوبه خود عمود بر می گردند و سپس راهپیمایی سه مرحله ای را به یک دره عمیق 35 متر می رساند.

آتن

آتن، یک شهر که از قرن پنجم پیش از میلاد ساکن شده است، جهان را مفهوم دموکراسی معرفی کرد. از آنجا که این کلانشهر، هم پایتخت یونان و هم اروپای تاریخی است. بسیاری از نشانه های مهم شهر را می توان در شهر قدیمی، به ویژه در اطراف آکوپولیس یافت. این فهرست شامل معبد زئوس است؛ تئاتر دیونیسوس که در آن کارهای سوفوکل انجام شد؛ قوس هادیان، ورودی نمادین به شهر و پارتنون که بالای آکروپلیس نشسته است.

خلیج کوتور

هنگامی که شما برای مناظر نفس گرسنه هستید، چشم های خود را در خلیج کوتور در جنوب غربی مونته نگرو جشن بگیرید. این خلیج دریای آدریاتیک فقط زیبا است: با کوه ها، با روستاهای عجیب و غریب که بین صخره ها و آب آبی زرق و برق دار میان آنها قرار دارد. چندین شهرک قرون وسطی که به خوبی نگهداری می شوند، خلیج را می بینند. مردم نه تنها در مناظر، بلکه در بازدید از 200 کلیسای ارتدوکس و 100 کلیسا و کلیسای مسیحی که در بین روستاها پخش می شوند، در این حادثه شرکت می کنند.

مسکو

مسکو، نزدیک به 900 سال، پایتخت روسیه، قلب روسیه و اروپای شرقی است. به همین ترتیب، این شهر قدیم به اندازه کافی برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد. بیایید با قرن 15 قرن بجنگیم چون بسیاری از جاذبه های کلیدی شهر آن را فراگرفته اند. نقطه عطف اصلی این کرملین، قلعه سابق است که موزه ها و رئیس فدراسیون روسیه را در بر می گیرد. آرامگاه لنین در وسط میدان نشسته است، در حالی که کلیسای جامع سنت باسیل، که در حال حاضر یک موزه است، در یک سمت قرار دارد.

ونیز

ونیز برای رمانتیک هایی است که دوست دارند از طریق کانال گراندل گرندلیر با آواز خواندن آهنگ های ایتالیایی آواز بخوانند. در واقع، این شهر بعد از همه، شهر مارکو پولو را در سفر خود به چین فرستاد. کاوش ونیز خود را در میدان سن مارکو، معروف ترین میدان شهر آغاز کنید. در اینجا شما می توانید کاخ های Doge، صندلی دولت ونیزی، و Basilica سنت مارک، کلیسای اصلی در ونیز را با دیدگاه های خیره کننده از برج پیدا کنید. ونیز نیز برای پلهایش (Rialto و Sighs) در سراسر کانال معروف است.

مونت کارلو

اگر شما به فتوشاپ و زرق و برق هستید، بیشتر از مونت کارلو، شهر اصلی در قلمرو کوچک موناکو، نگاه نکنید. موناکو همواره از این ویژگی ها برخوردار بوده است که هنگامی که شاهزاده ی او Grace Kelly شاهزاده خانم خود را به اوج خود رساند، به اوج خود رسید. مونت کارلو در سواحل مدیترانه نشسته است، برای مسابقات سریع خودرو و کازینو نخبه آن شناخته شده است. پیاده روی در امتداد بندر برای دیدن قایق بادبانی (برخی از کشتی های بزرگ) که متعلق به غنی و مشهور است.

الحمرا گرانادا

Alhambra یکی از معجزات بزرگ اسپانیا است. این یک مجتمع قصر و قصر زرق و برق دار است که در گرانادا در استان اندلس جنوبی جنوبی واقع شده است. این پیچیدگی پیچیده در اواخر قرن نهم به عنوان یک قلعه کوچک آغاز شد، هرچند که در ویرانه های یک قلعه سابق رومی ساخته شد. کلمبوس، که توسط حاکمان مسیحی به سر می برد، به دنبال کشف دنیای جدید است. ترکیبی از سبک های معماری در طول قرن ها خیره کننده است. شما باغ وحشی بزرگ و بزرگ را پیدا خواهید کرد.

فلورانس

اگر فلورانس نبود، رنسانس ممکن نبود اتفاق بیفتد. فلورانس به طور کلی اعتبار آورده شده است که اروپا را از سنین تاریک با هنرمندان بزرگ مانند میکل آنژ فرا می گیرد. شما می توانید کارهای خود را در Uffizi، بزرگترین گالری فلورانس، و یا Academia که نمایش اصلی دیوید را ببینید. در حالی که قدم زدن Ponte Vecchio که رودخانه آرنو را می گذراند، یک ژلاتو بخورید. Ogle ثروت بیش از حد از خانواده Medici در کاخ پیتی. به مهندسی اولیه که دئومو بزرگ را ایجاد کرد، جالب توجه است. این فلورانس در بهترین حالت است.

لندن

دوستداران تاریخ انگلیسی روز لندن را در لندن برگزار خواهند کرد. این شهر در شهر تامز پر از قصرها است، از کاخ بکینگهم تا کاخ دادگاه همپتون. برج های لندن بیشتر از زندان نسبت به یک کاخ، خانه های جواهرات سلطنتی هستند. و از Knightsbridge - فراموش نکنید که برای دیدن تالارهای غذای عالی در Harrods - به خیابان Carnaby، خرید بسیار جذاب است. شما می توانید با سوار شدن با لوله معروف به سرعت و به طور مرتب در لندن برسید - مطمئن باشید که این شکاف را ذکر کنید.

قلعه نوشوانستین

"قلعه پری داستان" عبارت است که به درستی قلعه Neuschwanstein در آلپ باواریا را توصیف می کند. این قلعههای قرون وسطایی قرن نوزدهم به نظر میرسد آن را فقط از یک داستان پری ساخته شده است؛ بعضی ها می گویند نوشیوانتانا الهام بخش برای قلعه در زیبایی خفته دیزنی است. قلعه به عنوان یک عقب نشینی برای پادشاه لودویگ دوم بایرن ساخته شده است، که آن را به عنوان عاشقانه ای از قرون وسطی در نظر گرفته است. قلعه از آجر ساخته شده و سپس در سنگ پوشیده شده است، از جمله سنگ آهک سفید که از دور دیده می شود.

آمستردام

آمستردام یک شهر دلپذیر است که با کانال های مینگرایی که با ردیف های بلند و ریزه ای پوشانده شده است. این شهر این است که آن فرانک خاطرات معروف خود را حفظ کرد، بنابراین بازدید از خانه که او نوشت، باید باشد. این "ونیز شمال" نیز یک شهر از هنر عالی است که از موزه ریککس شروع می شود و به عنوان شاهکارهای اروپایی مشهور است. خانه رامبراند و موزه ون گوگ مدرن تر. از یک گشت و گذار از گشت و گذار به تور بروید و آبجو هلند را در آبجوسازی Heineken ببرید.

پراگ

پراگ، با تاریخ طولانی جنگ و تخریب، یکی از بهترین مکانهای دیدنی در اروپا محسوب می شود. با وجود تخریب ناشی از جنگ جهانی دوم، پراگ شهر قدیمی بسیار زیبا دارد که بیش از چند ساعت وقت دارد. پراگ دارای بسیاری از مناطق عابر پیاده است که به راحتی پیاده روی می کند، همانطور که توسط قلعه پراگ، از طریق بخش یهودی، توسط کلیسای سنت ویتس و بیش از پل چارلز سرگردان می شود. میدان ونسلاس، واقع در شهر جدید، با یک زندگی شبانه پرطرفدار و هواپیما سرگرمی است.

استانبول

529/5000 استانبول ممکن است در حاشیه های بیرونی اروپا قرار داشته باشد اما زمانی که شما در خارج از کشور سفر می کنید ارزش دیدن دارد. بزرگترین شهر ترکیه یک مکان شگفت انگیز است، پر از تاریخ غنی، بازارهای رنگارنگ و مساجد. جاذبه های برتر شامل بوسپور است که اروپا و آسیا را جدا می کند. حجیه سوفیا همهجایایی که یک کلیسای ارتدوکس یونانی بوده و سپس یک مسجد امپریالیستی و در حال حاضر یک موزه و قصر Topkapi قرن 15th نیز امروزه موزه است. در یک فروشگاه کوچک در بازار بزرگ که از سال 1461 در حال بهره برداری است، خرید کنید.

آنشارهای اروپا

هنگامی که گرمای تابستان اروپا به شما می رسد، به نروژ با منظره بسیار زیبا آن بروید. Geirangerfjord یک فورج طولانی 15 کیلومتر (9.3 مایل) با آبهای کریستال آبی است که توسط آبشارهای آبشار آبشار منظم تامین می شود. یک سفر گشت و گذار در یک کشتی خودرو از طریق فورج، عبور از روستاها در سواحل. مراقب باشید که هفت خواهران و آبشارهای Suitor به همین دلیل نامیده می شود، زیرا افسانه می گوید که او سعی دارد به خواهران دادگستری کند. برای حجاب عروس نیز نگاه کنید - هنگامی که نور درست است، به نظر می رسد حجاب نازک که سنگ را پوشش می دهد.

بارسلونا

شهر بارسلونا، توسط رومی ها، تاسیس شده است یک شهر شلوغ در دریای مدیترانه. به عنوان پایتخت کاتالونیا، این نیروگاه در منطقه است. شاید برای آثار غیر معمول طراحی شده توسط معمار آنتونی گوودی شناخته شده باشد. این ساختارهای برجسته عبارتند از La Sagrada Familia، کلیسایی است که از سال 1892 در حال ساخت است. شما می توانید کل بازدید خود را در اطراف ساختمان خود، اما پس از آن شما را از دل دیگر بارسلونا، مانند La Rambla، خیابان عابر پیاده محبوب در بخش مرکزی شهر

دوبرونیک

به عنوان شهرهای اروپایی، دوبرونیک بسیار بزرگ نیست، اما اجازه ندهید اندازه آن از شما جلوگیری کند. این جواهر کوچک با کمتر از 43000 نفر یکی از پرطرفدارترین شهرهای مدیترانه است. دوبرونیکن زمانی که شهر مدیترانه نیروی دریایی بزرگ فرمانده سومین نیروی دریایی در دریای مدیترانه بود، به مقصد بازگشت. همانطور که خیابان ها را سرگردان می کنید، احتمالا در بین مجسمه های سنت Viaho، شهید پهناور شهر که زندگی اش در هر فوریه جشن گرفته می شود، می آید.

سانتورینی

وقت آن است که برای نشستن و استراحت، خودتان را به سانتورینی، جزیره ای در اژه منتقل کنید. مجلات مسافرت بالا این را یک مقصد اصلی می دانند. یک بار وجود دارد، نمیتوانید کمک کنید اما موافقم این جزیره روستاهای تصویر کارت پستال، آتشفشان فعال و غروب خورشید خیره کننده است. اطمینان حاصل کنید که از فیرا بازدید کنید، یک روستا در بالای صخره. شما همچنین می خواهید نمونه هایی از شراب، مانند شراب دسر وینچنتو و همچنین محصولات تولید شده شیک تر و خوشمزه تر از خاک خاکستری آتشفشانی که در آن رشد می کنند.

پاریس

آهنگهای پاریس را در بهار می خوانید، اما هر زمان از زمان، زمان خوبی برای دیدن این شهر پرتقال در رودخانه سین است. این یک شهر با تاریخ، فرهنگ، غذای عالی و مد بسیار پرجمعیت است. برج ایفل برجسته یک برجسته است که شما نمی خواهید به دست. لوور یکی از بزرگترین مجموعه های هنری در جهان را در اختیار دارد. کلیساهای بزرگ آن شامل قلب مقدس و نتردام می شوند. هنگامی که به شدت می آید، ورسای با Hall of Famer معروف است.

رم

رومیان باستان پاسپورت هایی را به عنوان بریتانیا ایجاد کردند. با این حال، زمانی که آن را برای ساختن آثار باستانی فرا گرفت، آنها شهر اصلی خود را نادیده گرفتند. یکی از اهداف مهم این نمایشگاه، کولوسئوم، عرصه ای است که می تواند برای رقابت های گلادیاتور تا 80،000 نفر باشد. یکی از بزرگترین تساویها، یک کشور کوچک در داخل شهر است: شهر واتیکان با بصیرت قابل ملاحظه ای از سنت پیتر با هنر ارائه شده توسط میکل آنژور، باید ببینید حتی اگر شما کاتولیک نیستید. شاید یک نگاه اجمالی به پاپ در مخاطبان روز چهارشنبه داشته باشید.

 درباره ایتالیا

ایتالیا یکی از پرطرفدارترین کشورهای جهان است. شما می توانید دلایل بسیاری برای دیدن ایتالیا با آب و هوای معتدل خود، غذاهای خوشمزه دریایی مدیترانه و صدها مکان برای دیدار و دیدن پیدا کنید. بنابراین در مورد یادگیری چند واقعیت شگفت انگیز درباره ایتالیا چه می گویید؟

چشمه عشق
اعتقاد بر این است که پرتاب پول از طریق شانه راست با دست چپ به پشت چشمه عشق ،عشق را به ارمغان می آورد. همچنین اعتقاد بر این است که او پس از سالها به رم رفته است.تقریبا 3000 یورو در روز به چشمه عشق در رم ریخته می شود. پس از آن پول جمع آوری و اهدا می شود.

ایتالیا میزبان سه آتشفشان فعال در اروپا است: ووزوو، اتنا، استرومبولی

ووزو در شرق ناپل، Etna در ساحل شرقی سیسیل و استرومبولی در ساحل شمالی سیسیلی هنوز فعال هستند.

واتیکان در رم کوچکترین کشور در جهان است.

هر چند که روزانه هزاران نفر بازدید کننده دارد اما جمعیت ساکنین واتیکان حدود 930 نفر است. تنها یک خط به عنوان مرز بین رم و واتیکان وجود دارد.

ایتالیا دارای 50 مکان از سایت های میراث جهانی یونسکو را از آن خود کرده است. با این تعداد، ایتالیا دارای یک رکورد است.

آمفی تئاتر کولسیو، برج پیزا، شهر ورونا، مرکز شهر سینا و بسیاری دیگر در فهرست میراث جهانی یونسکو ایتالیا قرار دارند.

بسیاری از نمایشنامه های معروف مانند شکسپیر ، اتللو، مکبث، رومئو و ژولیت از ایتالیا آمده است.

ویلیام شکسپیر، شاعر انگلیسی و نویسنده تئاتر، ایتالیا را به عنوان محل برگزاری نمایشنامه های غم انگیز و عاشقانه انتخاب کرد.

ماکارونی و پاستای معروف ایتالیا به 4 قرن قبل از میلاد باز می گردد.

وقتی اسم ایتالیا می آید ناخودآگاه ما را به یاد ماکارونی با سس ها و طعمهای متفاوت و همچنین روغن زیتون ایتالیایی می اندازد.

پس از ژاپن و آلمان، ایتالیا سومین کشور با قدیمی ترین و پیرترین جمعیت جهان است.

بر اساس آمار سال 2013 از 60 میلیون جمعیت ایتالیا 6 درصد آن بالای 80 سال سن دارند.

ایتالیا چهارمین کشور پر بازدید و توریستی در جهان است.

ونیز، رم، پیزا، میلان و بسیاری از شهرهای دیگرآن ارزش یکبار دیدن در تمام فصول را دارد.

هر ایتالیایی بطور متوسط حدود 3.7 کیلوگرم قهوه در سال مصرف می کند.

اسپرسو جایی است که بسیاری از انواع لاته و حتی کسانی که قهوه را دوست ندارند گزینه ای برای خود پیدا خواهند کرد. مردم محلی نیز در طول روز قهوه مصرف می کنند و این بخشی از فرهنگشان است.

اگر به سفر به ایتالیا علاقه مند هستید شما را به بازدید از صفحه تور ایتالیا دعوت می کنم تا قیمت ها و شرایط را مشاهده کنید. همچنین می توانید از تور اروپای فاینداتور نیز دیدن کنید.